لپ تاپ استوک شیراز

laptop- ghesti-shiraz-cheghalam-211

لپ تاپ استوک شیراز

لپ تاپ استوک شیراز، این روزها بهترین پیشنهاد برای افرادی است که نیاز به هزینه کردن کمتر و کیفیت بالا دارند. بزرگ ترین دلیلی که باعث می شود افراد به خرید لپ تاپ استوک شیراز روی بیاورید، قیمت و کیفیت فوق العاده لپ تاپ ها است.

در شرایط اقتصادی امروز و نابسامانی ارز، قیمت همه محصولات از جمله محصولات دیجیتالی همچون لپ تاپ و موبایل که عضو جدا نشدنی زندگی امروزه شده و از نیازهای مهم و روز مره همه ما به شمار می روند، بشدت افزایش یافته و توان خرید محصولات نو در بین همه مردم و اقشار مختلف کاهش یافته است.

لپ تاپ استوک شیراز

لپ تاپ استوک شیراز با وجود مزایای خوبی از جمله قیمت مقرون به صرفه، کیفیت و سخت افزار حرفه ای، نیازمند پشتیبانی، ضمانت و تعهد فروشنده کالا است. با انتخاب صحیح هرگز از خرید خود پشیمان نخواهید شد .در نظر داشته باشید که در برخی موارد لپ تاپ اصلا کار نکرده یا نهایتا تا 30 روز از آنها استفاده شده است. با این حال قیمت این لپ تاپ ها یک سوم قیمت اصلی آن در بازار می باشد. و این اصلی ترین دلیلی است که کاربران به سمت خرید لپ تاپ استوک کشیده می شوند.

لپ تاپ استوک چیست؟

لپ تاپ استوک شیراز ، لپ تاپ هایی هستند که فصل فروش آنها در کشور های خارجی به اتمام رسیده است. به عبارت دیگر نمی توان لپ تاپی که تازه به بازار عرضه شده است را خریداری کرد. ممکن است در هنگام خرید نتوانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید، اما قیمت پایین و مقرون به صرفه آن باعث می شود که این موضوع اهمیت خود را از دست بدهد.

این محصولات که در بازار به لپ تاپ استوک اروپایی نیز مشهور هستند، معمولا برای استفاده در بازارهای خارج از ایران تولید شده و مدل های آکبند این محصولات، به دلایل مختلفی از جمله عدم استقبال مشتریان از قیمت بالای آن ها، در همان سال تولید و عرضه در بازار جهانی، در کشور ما دیده نمی شوند. بعد از حداقل دو سال از زمان تولید این محصولات با کاهش قیمت مناسب وارد کشور شده و کیفیت بسیار خوبی نیز دارند

laptop-stock-33

لپ تاپ های استوک لپ تاپ های هستند که در زمان تولید دارای خط و خش جزیی می شوند یا اینکه نقص فنی جزیی دارند ، بنابراین پس از برطرف کردن مسئله آن، در رده لپ تاپ استوک قرار می گیرند و با نصف قیمت واقعی به فروش می رسند که این مسئله ای ایجاد نمی کند و به نفع خریدار می باشد.

لپ تاپ استوک شیراز

لپ تاپ هایی که برای  مدت زیادی در انبار باقی میمانند و به فروش نمی رسند و از دور خارج می شوند ، در زمره لپ تاپ های استوک وارد باز می شوند . درحقیقت گاهی این لپ تاپ ها نو هستند ولی چون سال ها از تولید آن ها گذشته است به نام لپ تاپ استوک فروخته می شوند . متاسفانه دیده شده گاها برخی از فروشندگان این لپ تاپ ها را به جای لپ تاپ نو در بازار به فروش می رسانند بنابراین توصیه می شود حتما از فروشگاه های معتبر، نسبت به خرید لپ تاپ استوک اقدام نمایید.

لپ تاپ استوک شیراز

محصولات

مشاهده همه
دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.